Stereoskop sekelskifte 1800/1900
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEREOSKOP, sekelskifte 1800/1900, i trä, ca 90-tal tillhörande bilder, bl a människor och stadsmotiv mm.
Skador: Bruksslitage, gulnade, skador och fläckar, en pinne i stereoskopet saknas
724067
2020-01-22