Just Andersen ask med lock

Just Andersen ask med lock
Just Andersen ask med lock
Just Andersen ask med lock
Just Andersen ask med lock
Just Andersen ask med lock
Just Andersen ask med lock
Just Andersen ask med lock
Just Andersen ask med lock
Just Andersen ask med lock
Just Andersen ask med lock

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JUST ANDERSEN, ask med lock, Danmark, 1931, tenn, numrerad TM786, höjd ca 6, diameter ca 8 cm

Smärre slitage

724071

2020-01-19