Curt Sjöberg

Curt Sjöberg
Curt Sjöberg
Curt Sjöberg
Curt Sjöberg
Curt Sjöberg
Curt Sjöberg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT SJÖBERG (1911-1987): "Västra Långgatan, Gröna torget, Trosa", signerad samt daterad C Sjöberg -77, olja på duk, ca 59x73 cm

724078

2020-01-21