Litet fickur 14K guld

Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld
Litet fickur 14K guld

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 14K, innerlock i metall, kontrollstämplar, diam ca 34 mm, vikt ca 28 gram

Skador: Fungerar vid kontroll, vi ansvarar ej för funktion

724080

2020-01-20