Longines armbandsur 1970-tal 14/18K

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LONGINES, armbandsur, 1970-tal, 14/18K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, boett 18K, ref nr. 865-4030-6, serie nr. 780089834, verk nr. 53179309, kaliber 6942, diam ca 34 mm, länk 14K, bruttovikt ca 61 g

Bruksslitage. Bucklor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

724083

2020-01-19