Longines armbandsur 1970-tal 14/18K
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LONGINES, armbandsur, 1970-tal, 14/18K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, boett 18K, ref nr. 865-4030-6, serie nr. 780089834, verk nr. 53179309, kaliber 6942, diam ca 34 mm, länk 14K, bruttovikt ca 61 g
Bruksslitage. Bucklor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
724083
2020-01-19