Mätsticka

Mätsticka
Mätsticka
Mätsticka
Mätsticka
Mätsticka
Mätsticka

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÄTSTICKA, 1800-tal, trä, längd ca 78 cm

Bruksslitage

724095

2020-01-21