Gunnel Sahlin glasservis

Gunnel Sahlin glasservis
Gunnel Sahlin glasservis
Gunnel Sahlin glasservis
Gunnel Sahlin glasservis
Gunnel Sahlin glasservis
Gunnel Sahlin glasservis
Gunnel Sahlin glasservis
Gunnel Sahlin glasservis
Gunnel Sahlin glasservis
Gunnel Sahlin glasservis

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNEL SAHLIN, (född 1954), 11 dlr, delar av glasservis "Amazon, för Kosta Boda, blåsig glasmassa, 10 vinglas samt 1 tillbringare, signerade, höjd mellan ca 19-28 cm

Smärre slitage

724099

2020-01-20