C A Fahlgren oljemålning

C A Fahlgren oljemålning
C A Fahlgren oljemålning
C A Fahlgren oljemålning
C A Fahlgren oljemålning
C A Fahlgren oljemålning
C A Fahlgren oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Slott i månsken, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1893, olja på duk, ca 29,5x46,5 cm

724118

2020-01-21