Armband 18 k guld

Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

11 000 SEK

ARMBAND, 18 k guld, pansarlänk, ihålig, utländska stämplar med svensk importstämpel, längd 20,5 cm, vikt ca 34,4 g

Bucklor

724123

2020-01-28