Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
11 000 SEK
ARMBAND, 18 k guld, pansarlänk, ihålig, utländska stämplar med svensk importstämpel, längd 20,5 cm, vikt ca 34,4 g
Bucklor
724123
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här