Josef Ekberg vaser

Josef Ekberg vaser
Josef Ekberg vaser
Josef Ekberg vaser
Josef Ekberg vaser
Josef Ekberg vaser
Josef Ekberg vaser
Josef Ekberg vaser
Josef Ekberg vaser

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

JOSEF EKBERG, vaser, 7 st, burk med lock, Gustafsberg, dekor av sgrafitto i blått, undertill signerade samt daterade, från 1917-1025, höjd ca 6-15 cm

En med fabrikationsdefekt

724142

2020-01-20