Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
JOSEF EKBERG, vaser, 7 st, burk med lock, Gustafsberg, dekor av sgrafitto i blått, undertill signerade samt daterade, från 1917-1025, höjd ca 6-15 cm
En med fabrikationsdefekt
724142
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här