Carl Malmsten soffbord

Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord
Carl Malmsten soffbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, soffbord, "Samsas", stjärnfaner i valnöt, omärkt, diameter 100 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage

724148

2020-01-19