Fat skålfat tenn

Fat skålfat tenn
Fat skålfat tenn
Fat skålfat tenn
Fat skålfat tenn
Fat skålfat tenn
Fat skålfat tenn
Fat skålfat tenn
Fat skålfat tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 2 st, SKÅLFAT, 2 st, 17/1800 tal, tenn, diameter ca 31-41 cm

Skador, bucklor och lagningar

724149

2020-01-20