Sängbord alt sidobord teak

Sängbord alt sidobord teak
Sängbord alt sidobord teak
Sängbord alt sidobord teak
Sängbord alt sidobord teak
Sängbord alt sidobord teak
Sängbord alt sidobord teak
Sängbord alt sidobord teak
Sängbord alt sidobord teak

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGBORD, alt. sidobord, 1900-talets mitt, teak, tre lådor, höjd ca 60, 55x30 cm

Smärre slitage, smärre repor/avslag

724159

2020-01-21