Rökelsekar Kina 1900-tal

Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal
Rökelsekar Kina 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, brons, Asien, 1900-talets mitt, i form av elefant, höjd ca 40 cm

Sned, ostadig, slitage

724164

2020-01-21