Herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAVANNES WATCH CO, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerlock i metall, boettnr. 9109317, diameter 51,5 mm, vikt ca 89,4 g, klockkedja i gulmetall, etui
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, smärre bucklor
724168
2020-01-30