Karmstol / fåtölj rokokostil

Karmstol / fåtölj rokokostil
Karmstol / fåtölj rokokostil
Karmstol / fåtölj rokokostil
Karmstol / fåtölj rokokostil
Karmstol / fåtölj rokokostil
Karmstol / fåtölj rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL/FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, blommig textilklädsel, sitthöjd ca 46, rygghöjd ca 107, bredd ca 68 cm

Smärre slitage, smuts

724169

2020-01-20