Vägglampett

Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETT, 1900-tal, glas och mässing, elektrifierad, höjd ca 80 cm

Skador

724188

2020-01-26