Omega Seamaster Dynamic herrarmbandsur
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, Seamaster, Dynamic, stål, 1980-tal, quartz, mineralglas, datum, cal 1430, originalarmband i gummi samt stål, originalöppnare för byte av band medföljer, diameter 33,5 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
724190
2020-01-20