Omega Seamaster Dynamic herrarmbandsur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, armbandsur, Seamaster, Dynamic, stål, 1980-tal, quartz, mineralglas, datum, cal 1430, originalarmband i gummi samt stål, originalöppnare för byte av band medföljer, diameter 33,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

724190

2020-01-20