Ring Art Deco

Ring Art Deco
Ring Art Deco
Ring Art Deco
Ring Art Deco
Ring Art Deco
Ring Art Deco

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18k guld, glas samt mindre diamanter, Art Deco, 1900-talets första hälft, ringstorlek ca 18,25, vikt 4 gram.

Bruksslitage.

724200

2020-01-25