Arne Jacobsen "Myran" 3 st
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE JACOBSEN, 3 st "Myran", 1950/60-tal, två st märkta "Slöjdseminariet Linköping" undertill, vitlackerade, sitthöjd ca 44 cm
Smärre slitage, kompletterade, två med ben utbytta (från trebent till fyrbent), slitage på färg, smärre färgkrackelyr
724213
2020-01-21