Arne Jacobsen "Myran" 3 st

Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE JACOBSEN, 3 st "Myran", 1950/60-tal, två st märkta "Slöjdseminariet Linköping" undertill, vitlackerade, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage, kompletterade, två med ben utbytta (från trebent till fyrbent), slitage på färg, smärre färgkrackelyr

724213

2020-01-21