Elsa Engeström

Elsa Engeström
Elsa Engeström
Elsa Engeström
Elsa Engeström
Elsa Engeström
Elsa Engeström
Elsa Engeström
Elsa Engeström

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELSA ENGESTRÖM, (2), Gustafsberg, signerade samt daterad 1913 och 1916, höjd ca 12-17 cm

En vas med nagg

724234

2020-01-21