Servisdelar Stig Lindberg
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG LINDBERG, "Pynta", matservisdelar, 5 dlr Gustavsberg, i produktion 1962-1965, skål och 4 assietter, diameter 18-19,5 cm
Slitage, en assiett med nagg, tillverningsdefekter förekommer
724244
2020-01-22