Servisdelar Stig Lindberg

Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg
Servisdelar Stig Lindberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG, "Pynta", matservisdelar, 5 dlr Gustavsberg, i produktion 1962-1965, skål och 4 assietter, diameter 18-19,5 cm

Slitage, en assiett med nagg, tillverningsdefekter förekommer

724244

2020-01-22