Anna Rosenkrantz oljemålning

Anna Rosenkrantz oljemålning
Anna Rosenkrantz oljemålning
Anna Rosenkrantz oljemålning
Anna Rosenkrantz oljemålning
Anna Rosenkrantz oljemålning
Anna Rosenkrantz oljemålning
Anna Rosenkrantz oljemålning
Anna Rosenkrantz oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANNA ROSENKRANTZ (1863 - 1944): Interiör från borgarhem, signerad samt daterad 1920, olja på duk, ca 32x30 cm

724246

2020-01-21