Berndt Lindholm oljemålning
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BERNDT LINDHOLM (Finland, 1841-1914): Motiv från vik, signerad B Lindholm, olja på duk, ca 38x57 cm
Proveniens: Familjen Tham, Gatenhielmska huset, Göteborg
Några färgbortfall i kanterna
724252
2020-01-24