Berndt Lindholm oljemålning

Berndt Lindholm oljemålning
Berndt Lindholm oljemålning
Berndt Lindholm oljemålning
Berndt Lindholm oljemålning
Berndt Lindholm oljemålning
Berndt Lindholm oljemålning
Berndt Lindholm oljemålning
Berndt Lindholm oljemålning

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BERNDT LINDHOLM (Finland, 1841-1914): Motiv från vik, signerad B Lindholm, olja på duk, ca 38x57 cm

Proveniens: Familjen Tham, Gatenhielmska huset, Göteborg

Några färgbortfall i kanterna

724252

2020-01-24