Nils Kölare oljemålning

Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning
Nils Kölare oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad N.K., olja på duk, ca 100x80 cm

tryckmärken

724254

2020-01-20