Prydnadsfat Mettlach

Prydnadsfat Mettlach
Prydnadsfat Mettlach
Prydnadsfat Mettlach
Prydnadsfat Mettlach
Prydnadsfat Mettlach
Prydnadsfat Mettlach
Prydnadsfat Mettlach
Prydnadsfat Mettlach
Prydnadsfat Mettlach
Prydnadsfat Mettlach

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

METTLACH, prydnadsfat, 1 par, 1800-talets slut, lergods, polykrom dekor av figurscener, signerade Störke -91, diameter ca 38 cm

724273

2020-01-21