Leksaksbil Bing

Leksaksbil Bing
Leksaksbil Bing
Leksaksbil Bing
Leksaksbil Bing
Leksaksbil Bing
Leksaksbil Bing
Leksaksbil Bing
Leksaksbil Bing
Leksaksbil Bing
Leksaksbil Bing

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BING LIMOUISINE, 1920-tal, litograferad och lackerad plåt i grönt och svart, ekrade hjul helt i plåt, uniformerad chaufför, urverksdriven, längd ca 27 cm

2 nycklar medföljer, ett hjul, en arm på chaffören samt bägge bakdörrarna saknas, plåt och lackskador

724304

2020-01-27