Leksaksbil Bing
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BING LIMOUISINE, 1920-tal, litograferad och lackerad plåt i grönt och svart, ekrade hjul helt i plåt, uniformerad chaufför, urverksdriven, längd ca 27 cm
2 nycklar medföljer, ett hjul, en arm på chaffören samt bägge bakdörrarna saknas, plåt och lackskador
724304
2020-01-27