LENNART JIRLOW, "Den sista gästen", litografi

LENNART JIRLOW,
LENNART JIRLOW,

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), "Den sista gästen", ur mappen "Promenad i kulinariskt Pariskvarter" 2011, signerad L. Jirlow, litografi, HC, 38 x 46 cm, i mapp

724309

2020-01-20