Soppslev silver
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOPPSLEV, silver, engelsk snäckmodell, delvis med förgyllning, finska kontrollstämplar, Kultakeskus OY, Hämeenlinna, Tavestehus 1936, längd 29 cm, vikt ca 116 g, etui
Kuntoraportti
Med gravyr
724317
Päivämäärä:
2020-01-23