Soppslev silver

Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOPPSLEV, silver, engelsk snäckmodell, delvis med förgyllning, finska kontrollstämplar, Kultakeskus OY, Hämeenlinna, Tavestehus 1936, längd 29 cm, vikt ca 116 g, etui

Kuntoraportti

Med gravyr

724317

Päivämäärä:

2020-01-23