Pall massiv björk

Pall massiv björk
Pall massiv björk
Pall massiv björk
Pall massiv björk
Pall massiv björk
Pall massiv björk
Pall massiv björk
Pall massiv björk

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, osignerad, massiv björk, 1900-talets andra hälft, höjd ca 46, bredd ca 55 cm

Bruksslitage, repor, ställvis fläckar/färg

724331

2020-01-21