Christer Larsson bänk furu

Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu
Christer Larsson bänk furu

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTER LARSSON, bänk/ soffbord, Sven Larsson Möbelshop, 1900-talets andra hälft, furu, höjd ca 31, 150x50 cm

Brukslitage

724334

2020-01-21