Wilhelm Wik oljemålning
Closed
2020-01-20
724346
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
WILHELM WIK (1897-1987): Geometrisk komposition, signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 41x32,5 cm