Olga Nyblom oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLGA NYBLOM (1872-1955): Stilleben, signerad och daterad Olga Nyblom -55, olja på pannå, ca 72x65 cm
724348
2020-01-21