Olga Nyblom oljemålning

Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning
Olga Nyblom oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLGA NYBLOM (1872-1955): Stilleben, signerad och daterad Olga Nyblom -55, olja på pannå, ca 72x65 cm

724348

2020-01-21