Grafik
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HARALD WIBERG (1908-1968): Motiv med rovfågelsungar, färglitografi, 50/350, motivmått 36x51 cm
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Skogsmotiv med grävling, färglitografi, HC, signerad G Brusewitz, motivmått 26x41 cm
Något gulnade
724364
2020-01-24