Olle Bonniér litografi

Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -56, 67/115, färglitografi, ca 51x41 cm

724366

2020-01-21