Svalan Sportsman och Sicura Signal armbandsur

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

80 EUR

SVALAN, Sportsman, armbandsur, 35,5 mm, stål, manuell, plexiglas, läderrem, verknr 113011, boettnr 26819
SICURA, Signal, armbandsur, 37,5 x 41,5 mm, vitmetall, manuell, plexiglas, caliber 1243-21

Bruksslitage och skador, alarmfunktion på Sicura defekt

724369

2020-01-21