M Pyk oljemålning
Valmis
2020-01-21
724373
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ´´Härnösand´´, signerad M Pyk, olja på duk, ca 37x36 cm