Skåp med byråsektion

Skåp med byråsektion
Skåp med byråsektion
Skåp med byråsektion
Skåp med byråsektion
Skåp med byråsektion
Skåp med byråsektion
Skåp med byråsektion
Skåp med byråsektion

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1920-tal, stomme i bonad björk, fanérad med olika träslag bl.a riopalisander, överdel med pardörrar, invändigt med hyllplan, underdel med 2 lådor, höjd ca 153, 135x44

Fanérskador förekommer samt mindre stötmärken kring stomme

724379

2020-01-21