Skåp med byråsektion
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1920-tal, stomme i bonad björk, fanérad med olika träslag bl.a riopalisander, överdel med pardörrar, invändigt med hyllplan, underdel med 2 lådor, höjd ca 153, 135x44
Fanérskador förekommer samt mindre stötmärken kring stomme
724379
2020-01-21