Röd flaska av Kaj Franck

Röd flaska av Kaj Franck
Röd flaska av Kaj Franck
Röd flaska av Kaj Franck
Röd flaska av Kaj Franck
Röd flaska av Kaj Franck
Röd flaska av Kaj Franck

Klubbat för:

180 EUR

Utropspris

200 EUR

KAJ FRANCK, FLASKA, "KF 290", signerad Kaj Franck, Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, klart och rubinrött glas, höjd 13,5 cm, diameter 13 cm

724388

2020-01-28