Ljusstakar 5 st. 1800-tal
2020-01-28
724392
| Klubbat belopp | 100 EUR |
| Utropspris | 150 EUR |
LJUSSTAKAR, två par och en udda, mässing, 1800-tal, höjd 10,5-17 cm
Slitage