Bruno Mathsson Pernilla 69
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, stomme i mörkbetsad böjträ i bok, klädsel i grönt skinn, med nackkudde fäst med band i läder, stämplad Bruno Mathsson by Dux, sitthöjd ca 26-39 cm
Bruksslitage/patina kring läder, slitage kring armlän
724430
2020-01-21