Bruno Mathsson Pernilla 69

Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69
Bruno Mathsson Pernilla 69

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, stomme i mörkbetsad böjträ i bok, klädsel i grönt skinn, med nackkudde fäst med band i läder, stämplad Bruno Mathsson by Dux, sitthöjd ca 26-39 cm

Bruksslitage/patina kring läder, slitage kring armlän

724430

2020-01-21