Matbord teak
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1900-talets mitt, teak, med iläggsskiva, höjd ca 73, diameter ca 110, längd inkl. förlängningsskiva ca 168 cm
Bruksslitage, smärre repor, underredet där man lägger på iläggsskivan sprucken/lagad sedan tidigare
724433
2020-01-21