Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, teak, med iläggsskiva, höjd ca 73, diameter ca 110, längd inkl. förlängningsskiva ca 168 cm

Bruksslitage, smärre repor, underredet där man lägger på iläggsskivan sprucken/lagad sedan tidigare

724433

2020-01-21