Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
KANDELABRAR, mässing, Ryssland 1800-talets slut, för fem ljus, ornamentik i slavisk stil, höjd 41,5 cm, bredd 37 cm
Slitage, skador, två ljusarmar saknas.
724435
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här