En kandelaber

En kandelaber
En kandelaber
En kandelaber
En kandelaber

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

KANDELABRAR, mässing, Ryssland 1800-talets slut, för fem ljus, ornamentik i slavisk stil, höjd 41,5 cm, bredd 37 cm

Slitage, skador, två ljusarmar saknas.

724435

2020-01-28