Kanapé / Schäslong
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANAPÉ / SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, mahogny, klädd i röd textil, djuphäftade knappar, längd ca 160, rygghöjd ca 130, djup ca 75 cm
Bruksslitage, fuktfläckar, sprickor i faner, smuts
724451
2020-01-21