Kanapé / Schäslong

Kanapé / Schäslong
Kanapé / Schäslong
Kanapé / Schäslong
Kanapé / Schäslong
Kanapé / Schäslong
Kanapé / Schäslong
Kanapé / Schäslong
Kanapé / Schäslong

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANAPÉ / SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, mahogny, klädd i röd textil, djuphäftade knappar, längd ca 160, rygghöjd ca 130, djup ca 75 cm

Bruksslitage, fuktfläckar, sprickor i faner, smuts

724451

2020-01-21